Планшети для тренера

Немає жодного товару в цьому розділі.

Тактичні дошки (планшети) для тренераSECO®

Тактика – основа успіху в футболі. Розпланувати дії гравців в умовах поля – задача професійного тренера. Для вирішення стратегічно-тактичних питань необхідні планшети для тренера від торгової марки SECO®. Інвентар професійного рівня від німецького бренду продає його офіційний представник в Україні. Ми пропонуємо оригінальну продукцію на оптових і роздрібних умовах.

Призначення планшета для тренера

Кожному футболісту на полі повинно бути відомо його призначення в ігровій ситуації. Досвідчений тренер може скласти стратегію, прорахувати варіанти розвитку подій і призначити кожному гравцеві відповідну функціональну роль.Планшети для тренера SECO® дозволяють візуально продемонструвати усі тренерські напрацювання. На дошці, що представляє собою модель футбольного поля, легко показати становище гравців двох команд, позначити схеми руху і дії.

Використовувати планшет або тренерську тактичну дошку рекомендується не тільки в процесі гри (перед матчем і в перерві), але і при тренуваннях. Це раціональний виріб для планово-технічного навчання футболістів, що дозволяє позначити усе, що потрібно: від траєкторії руху кожного з гравців до загальної ігрової ситуації в кожному конкретному випадку.

Ключові особливості планшета для тренера

Виріб являє собою компактну тактичну дошку з фіксаторами для підвішування на стіну. Зовні вона виконана у вигляді розкресленого футбольного поля з позначення основних зон. Основа виробу – магнітний метал з антикорозійним пластиковим покриттям. В якості армуючої рами використана алюмінієва смуга. На кутах для безпеки встановлені пластикові заглушки.

При покупці майте на увазі  планшети для тренера ціна включає не тільки тактичну дошку, а й набір магнітних фішок жовтого і червоного кольорів (по 12 шт. кожного), фішки рефері і асистента, м'ячі, а також спеціальний маркер з губкою для його стирання. Тобто, виріб продається вже повністю готовим до професійного використання. Компактні розміри дозволяють при необхідності перевозити планшет і встановлювати в будь-якому зручному місці.

Зручна покупка футбольного інвентарю

Результат використання тактичної дошки – відмінне виконання футболістами запланованих маневрів, створення необхідних вигідних ігрових ситуацій, відмінне знання поля і злагоджена командна гра. Планшет розвиває у гравців вміння правильно мислити, приймаючи виважені і точні тактичні рішення в рамках загальної стратегії.

Пропонуємо вам придбати планшети для тренера SECO® – продукцію визнаної німецької спортивної торгової марки. Всі зазначені на сайті вироби є в Україні, тому ми готові організувати максимально швидку доставку. Ми продаємо виключно оригінальну продукцію і пропонуємо оптимальні ціни. Ви можете замовити будь-яку кількість продукції, вибрати відповідний тип оплати та доставку по Києву або в межах країни.

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.