Бар'єри для бігу

Бігові бар'єри SECO®: безпека і ефективність тренувань

Футболістам – початківцям і професіоналам – важливо оволодіти технікою подолання перешкод. Кращим рішенням для цього є біг з бар'єрами. Він потрібен і для відпрацювання навичок в інших командних іграх, а також для легкоатлетів. Щоб організувати правильне і якісне тренування, потрібно біговий бар'єр купити на нашому сайті. Ми є офіційними представниками бренду SECO® в Україні.

Ключова перевага бігових бар'єрів

Що таке біговій бар'єр? Це легка мобільна конструкція, пофарбована в яскравий помітний колір. Вона не травмонебезпечна, тому підходить в тому числі для дітей і спортсменів-початківців. Ми даємо можливість купити біговій бар'єр з потрібною висотою. Є розкладні і стаціонарні моделі, що дозволяють організувати тренування в спортзалі, на полі, на виїзді. Комплекси вправ для відпрацювання правильної амплітуди рухів футболіста найчастіше складаються з звичайних стрибків, при яких особливий акцент потрібно робити на правильні поштовхи і приземлення.

Матеріали і загальні характеристики

Ми пропонуємо купити біговий бар'єр Київ, зроблений з міцного пластику і пофарбований в яскравий колір. Це робить конструкцію безпечною, добре помітною, легкою і одночасно довговічною. Бар'єри при необхідності можна розставити і прибрати буквально за пару хвилин. Їх легко зберігати: вони досить компактні, а розбірні варіанти вимагають мінімум простору.

Доступний в асортименті бар'єр тренувальний дитячий характеризується спеціальною формою профілю: завдяки цьому він досить стійкий, але при випадковому ударі не викличе больових відчуттів і вже тим більше не спровокує травму. Він просто перекинеться або складеться.

Особливості тренувань з бар'єрами

Зручний тренувальний бар'єр від SECO® можна використовувати для занять з різними цілями. Біг з перешкодами – ефективна частина комплексу розминки та доповнення будь-якого тренування в командних видах спорту. Зменшувати або збільшувати складність можна, використовуючи бар'єри різної висоти. Які навички можна відпрацювати за допомогою бігу або стрибком через ці перешкоди:

  • загальний розвиток м'язів ніг;
  • підвищення швидкості;
  • поліпшення витривалості, гнучкості та координації;
  • збільшення висоти коліна під час бігу;
  • оптимізація маневрованності рухів;
  • загальна стабілізація техніки рухів.

Якщо говорити конкретно про футбол, бар'єр перешкоди допоможе довести до автоматизму техніку стрибків і долати перешкоди без проблем і травм – навіть під час швидкісних переміщень по полю.

Бар'єри незамінні в Кроссфіт-тренуваннях. Їх в загальному комплексі використовують для відпрацювання ритмічності і динаміки рухів, розвитку витривалості на швидкість. З подібною метою елементи використовують при тренуваннях в бойових мистецтвах. В цілому складно знайти ігровий вид спорту, в якому б не знадобилося відпрацювати точність рухів і правильність стрибків.

Легкий вибір, зручна покупка

Пропонуємо купити бар'єр SECO® для організації спортивних занять з дітьми та дорослими спортсменами. Якщо ви використовуєте їх в межах окремого тренування, рекомендуємо чергувати підходи з періодами відпочинку і міняти при кожному підході частоту роботи ніг. Щоб збільшити ефективність занять, застосовуйте елементи різної висоти.

SECO® – відомий німецький бренд, що спеціалізується на виробництві аксесуарів, обладнання та інвентарю для футболу, а також інших видів спорту. Як його офіційні представники, ми пропонуємо клієнтам товари для спорту європейської якості. Це не тільки престиж, а й гарантія безпеки, надійності, ефективності тренувань.

Ви можете брендовий бар'єр SECO® купити безпосередньо на сайті офіційного представника в Україні: вибирайте необхідний інвентар, оформляйте замовлення, і ми забезпечимо його доставку. Пропонуємо швидке обслуговування і гарантію, працюємо з роздрібними і оптовими покупцями. Ви можете купити будь-яку необхідну кількість бар'єрів: вони є в наявності на нашому складі, і вам не доведеться чекати поставки з Європи.

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.