Тренувальні кільця

Тренувальні (координаційні) кільця SECO®

Як офіційний представник бренду SECO® в Україні, ми пропонуємо кільця тренувальні купити на оптимальних умовах. Наші переваги: поставка безпосередньо від виробника, гарантована якість і продумана практичність інвентарю. Призначення тренувальних кілець – розвиток координації і високої швидкості рухів під час бігу на короткі дистанції. Крім того, вироби дозволяють оптимально синхронізувати рух, що дуже важливо для футболістів.

Брендові тренувальні кільця SECO®: особливості

Будь-якій футбольній команді – аматорській або професійній, дитячій або дорослій – ми рекомендуємо обов'язково купити кільця тренувальні для регулярних занять і розвитку у футболістів:

  • швидкості ніг;
  • загальної спритності;
  • вміння координувати рухи в умовах зміни напряму і темпу бігу.

Інвентар корисний і для тренувань в інших командних видах спорту. Також його повсюдно застосовують на фізкультурних заняттях в школах і дитсадках. Незалежно від того, де і яким чином ви будете застосовувати цей інвентар, він повністю виправдає себе.

Ми пропонуємо координаційні тренувальні кільця, зроблені з якісного пластику, стійкого до ударів, стирання, температурних і погодних явищ. Відповідно, використовувати вироби можна і в гімнастичних залах, і на стадіонах або інших вуличних тренувальних майданчиках.

Ви можете купити кільця тренувальні SECO® у вигляді наборів по 8 або 12 шт., діаметром 40 см або 50 см. Кільця упаковані в зручні сумки-переноски. Всі вироби відрізняються яскравим помітним забарвленням (синього, червоного, жовтого кольору). Різні типи та розміри дають можливість підібрати відповідний рівень навантаження для гравців і організувати розвиток необхідних спортивних навичок.

Навіщо потрібно купувати тренувальні кільця?

Тренування принесуть швидкий бажаний результат тільки в тому випадку, якщо будуть регулярними і правильно організованими. Один з елементів правильної організації – професійний спортивний інвентар. Поліпшити швидкість реакції і бігу, загальну координацію можна, займаючись за допомогою координаційних тренувальних кілець. Розвиток особистої швидкості футболіста – вирішальний фактор, здатний підвищити професійні якості команди і привести її в підсумку до серії перемог.

Ми даємо можливість купити кільця тренувальні Київ професійної якості: використовуючи їх, футболісти зможуть покращувати швидкісні якості на коротких дистанціях і швидко міняти напрямок бігу, не втрачаючи при цьому координації. Крім того, за допомогою кілець можна відпрацювати швидкий ривок на високій швидкості, що в умовах футбольного поєдинку дозволить успішно атакувати і створити гольовий момент.

Як тренуватися за допомогою кілець?

Один з варіантів: розмістити кільця поруч, уклавши їх в дві лінії. Сенс тренування полягає в перескакуванні з попаданням кожної ноги в центр чергового кільця. Освоївши цю вправу, спортсмени повинні перескакувати, змінюючи напрямок руху. Ще один варіант – стрибки між кільцями на одній нозі.

Пропонуємо брендові кільця SECO® купити у офіційного представника німецького виробника в Україні. Всі зазначені на сайті товари в наявності в нашій країні: ми організуємо швидку доставку в будь-який регіон. Ми готові обслужити роздрібні та оптові замовлення, відповісти на питання, допомогти з вибором.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Діаметр

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.