Конуси для тренування

Надійні і практичні фішки-конуси для тренувань

Футбол, інші командні види спорту, активні спортивні ігри для дітей і дорослих, професійні тренування – практично скрізь знадобитьсяконус спортивний в якості зручного і практичного спортивного інвентарю. Ми продаємо фірмові конуси від SECO®. Будучи офіційними представниками цієї торгової марки в Україні, пропонуємо оригінальну якість і справедливі ціни.

Особливості тренувальних конусів

Сучасний, безпечний і зручний конус тренувальний – міцний продукт, виготовлений з пластмаси з особливими властивостями. Унікальність матеріалу в тому, що він одночасно м'який і міцний, максимально стійкий до різних факторів (включаючи атмосферні і погодні). Це дозволяє експлуатувати інвентар протягом тривалого часу з повним збереженням його зовнішніх і фізичних якостей.

Будь-яка фішка-конус для тренування SECO® забарвлена в яскравий помітний колір. Виріб не ламається, не здатен нанести травму. Будь-яке навантаження не призводить до поломки виробу. Конус просто мнеться, а після швидко відновлює форму. Тому навіть якщо спортсмен випадково наступить на нього, нічого страшного для людини і виробу не трапиться.

Для чого використовують конуси?

В аматорському та професійному спорті фішка конус тренувальний дозволяє суттєво поліпшити якість тренувань, організувати процес занять і зробити їх цілеспрямованими. Цей спортивний інвентар дозволяє відпрацювати навички прискорення і уповільнення бігу, швидкої реакції на зміну напрямку руху, координацію. Конуси застосовують не тільки на футбольних тренуваннях: у багатьох активних видах спорту на етапах підготовки до змагань вони допомагають спортсменам поліпшити навички, довести до автоматизму потрібні рухи.

Ці фішки спортивні найкраще підходять для організації тренувань, спортивних занять і змагання, при яких передбачається:

  • подолання перешкод;
  • необхідність мобільної розмітки поля;
  • поліпшення техніки обведення м'яча у футболі та іншому.

Особливості використання

Тренувальні конуси-фішки за своєю популярністю випередили інші види спортивного інвентарю. Тому вироби можна побачити в різних змаганнях: на етапах підготовки і проведення. Великі функціональні можливості і переваги дозволяють застосовувати пластикові конуси в тому числі і для:

  • позначення зон старту і фінішу на дистанціях для лижників, легкоатлетів, кроссфітеров та інших;
  • розмітки поля для футбольного, баскетбольного чи іншого командного тренування;
  • застосування на відкритому просторі, на спеціалізованих полях і в спортивних залах.

Від організації дитячих спортивних змагань до професійної спортивної підготовки – перелік ситуацій для застосування інвентарю досить великий.

Найцінніше те, що футбольний інвентар конус не вимагає великих ресурсів для придбання, зберігання і переміщення. Вироби складаються один в інший, важать дуже мало, їх можна переносити в будь-який спортивній сумці, а при зберіганні вони займають мінімум місця. Цих аргументів достатньо, щоб прийняти рішення щодо купівлі і застосуванні інвентарю при підготовці спортсменів і для інших цілей.

Зручна та швидка купівля

Будучи офіційним представником німецького брендуSECO®, ми пропонуємо футбольні конуси купити високої якості. Сучасні вироби безпечні, зручні в експлуатації і зберіганні, підготовлені до тривалого інтенсивного використання. Замовляйте будь-яку кількість – товари є в наявності на нашому складі. Ми гарантуємо оригінальну якість і пропонуємо доступні ціни на надійний інвентар.

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.