Драбини для координації

Координаційні драбини SECO®

Ми пропонуємо драбини для координаціїSECO® – фірмовий спортивний інвентар, призначений для тренувань витривалості, швидкості і узгодженості рухів, необхідних в багатьох видах спорту. Будучи офіційним представником торгової марки SECO® в Україні, наш магазин продає гарантовано якісні товари для аматорського та професійного спорту.

Характеристики та переваги координаційних драбин

Координаційна (швидкісна) драбина – популярний аксесуар для організації тренувального процесу в ігрових спортивних видах спорту, а також у легкій атлетиці і в різних єдиноборствах. Виріб являє собою зручний тренажер з простою конструкцією, що дозволяє ефективно розвивати координацію, витривалість, швидкість і точність рухів. Регулярні тренування на сходах (2-3 рази на тиждень в комплексі з іншими тренуваннями) сприяють розвитку «м'язової пам'яті».

Ми пропонуємо драбини для координації купити і оцінити такі переваги інвентарю:

  • компактність і легка вага;
  • зручне зберігання в мінімальному просторі;
  • міцні стропи з нейлону;
  • ступені з пластика підвищеної міцності;
  • зручний чохол для перенесення і зберігання.

Застосування координаційних сходів

Застосовувати виріб радимо у всіх видах спорту, де ключовими перевагами спортсмена є миттєве «вибухове» прискорення зі збереженням балансу і спритності, з синхронізованими рухами ніг. Для досягнення таких якостей потрібно розвивати швидкість одночасно з технікою: одночасними і рівними по амплітуді рухами з правильним переміщенням центру ваги. Всього цього можна досягти, тренуючись з допомогою цієї спеціальної драбини.

Ми продаємо драбини для координації Київ, які можна застосовувати для тренувань швидкості і узгодженості в кроссфіті, футболі, тенісі, баскетболі, регбі та бігу на короткі і довгі дистанції. Ще виріб використовують як засіб в обов'язковому комплексі розминок вправ професіоналів. В цілому обмежень немає, і інвентар підходять для всіх видів спорту. Це комплексний тренажер для кожного. Незалежно від фізичних даних спортсмена. Справа в тому, що він дозволяє самостійно регулювати допустиме навантаження при заняттях.

Застосовувати драбини для координації SECO® можна для аеробних тренувань універсального типу або для проведення окремих самостійних занять. Досить розмістити виріб на підлозі в гімнастичному залі або на землі. Повторюючи комплекс вправ, спортсмен буде розвивати не тільки фізичні показники, а й психологічно готуватись до стабільних, точних і швидких рухів. Це – основа якісного прогресу.

Зручне замовлення спортивного інвентарю SECO

Наша компанія –офіційний представник відомого німецького виробника товарів для початківців і для професійного спорту в Україні. Отже, ми пропонуємо оригінальні вироби за справедливими цінами. Усі позиції в наявності на нашому складі: забезпечимо швидку обробку замовлень з відправкою в будь-яке місто країни. В асортименті представлено кілька варіантів координаційних драбин. Якщо потрібно, ми допоможемо зробити вибір за вашими критеріями.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Довжина, м
Ступенів, шт

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.