Манішки футбольні

 

Манішки для футболу від SECO®

Зручна манішка футбольна – обов'язковий аксесуар для тренувань і деяких змагань. Для виробів характерні яскраві кольори – зокрема, ми пропонуємо купити помаранчеві, червоні, сині й салатові манішки. Ми продаємо фірмові вироби від SECO® за доступною ціною і з доставкою по Україні.

Що потрібно знати про футбольні манішки SECO®

Перелік функцій у аксесуарів досить великий. Манішки футбольні в першу чергу сприймають як тренувальні накидки: вони захищають форму, коштують недорого, і за ними легко доглядати. Але в них також можна вивести команду на гру: наприклад, якщо не всі учасники в однаковій формі, або колір форми команди суперників збігається з вашим.

Варто також згадати рекламну функцію виробів. Якщо нанести на манішки для футболу логотипи спонсорів і іншу промо інформацію, можна забезпечити додатковий заробіток для клубу.

Якісні футбольні манішки виготовлені з синтетичної тканини. Це поліестер, що має багато переваг. Незважаючи на доступну собівартість, він відрізняється міцністю, ергономічністю і зносостійкістю. Численні прання не вплинуть на яскравість кольору. Синтетичні манішки зручні і легкі: вони не обмежують рухів і не роблять форму важче. Їх легко надягати, і в ході гри вони не завдають ніякого дискомфорту.

Манішка –обов'язковий елемент екіпіровки

Ми пропонуємо манішки футбольні купитив будь-якій необхідній вам кількості. Поставляючи продукцію від виробника, гарантуємо її якість і довговічність. Ціна аксесуарів дозволить екіпірувати команду без великих витрат.

Цікаво, що ці вироби для класичного європейського футболу придумали американці. Історія виробів почалась серед дворових команд: щоб хоч якось відрізняти «своїх» від супротивників, гравці використовували спеціально забарвлений старий одяг. Згодом це перетворилося в індустрію: для відмінності шили легкі майки різних кольорів. Вони були більш популярними серед команд «молодших» ліг, для яких це було дешевше, ніж купувати повноцінні комплекти однакової форми.

З кінця 1970-х років купити манішки для футболу воліли вже багато європейських клубів: від аматорських до професійних. Причому, тренування без них не видаються можливими: крім захисту форми, ці «майки» дозволяють швидко поділити команду на кілька тренувальних складів або на окремі групи для відпрацювання потрібних вправ. Варто хоча б згадати відпрацювання навику віддавати пас представнику своєї команди в манішці певного кольору. Вона навіть отримала сленгову назву «віддати в майку».

SECO® – німецька якість екіпіровки

Будучи офіційними представниками в Україні, ми пропонуємо купити манішки футбольні від торгової марки SECO®. Це відомий німецький бренд, знаменитий своїм інвентарем, обладнанням та аксесуарами для спортивних тренувань. Виробничі потужності компанії сконцентровані в ЄС і країнах Азії. Матеріали і готова продукція проходять ретельний контроль якості. Якщо раніше українським спортсменам, тренерам і власникам команд доводилося замовляти цю продукцію за кордоном з усіма додатковими витратами, то зараз все стало набагато простіше: товари є в наявності на нашому складі в Україні.

Ви можете футбольні манішки купити з доставкою по Україні, для тренувань юнацьких та дорослих команд, для професіоналів і любителів. Гарантуємо якість нашої продукції і відмінні захисні властивості. Довіряйте бренду SECO®! Ми готові до співпраці з роздрібними і оптовими замовниками.

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.