Ребондери для тренування

Немає жодного товару в цьому розділі.

Футбольні ребондери (відбивачі ударів)SECO®

Професійна підготовка футболістів вимагає застосування спеціалізованого інвентарю. Ми пропонуємо німецькі ребондери для тренування – зручні мобільні відбивачі ударів від торгової марки SECO ®. Наша компанія є офіційним представником бренду в Україні. Тому ми продаємо оригінальну продукцію для оптових і роздрібних замовників.

Призначення ребондеров для тренування

Ребондерb – вид спеціального спортивного інвентарю для обробки комплексу вправ в футболі. Відбивачі потрібно використовувати в тренуваннях голкіперів і інших гравців команди. Їх застосовують як стінки, здатної відбивати м'яч і повертати його гравцеві в інший траєкторії. Регульований нахил дає можливість встановлювати ребондери для тренування SECO® таким чином, щоб встановлювати кут відскоку і відпрацьовувати окремі категорії вправ.

Застосування відбивачів ударів – практика, яка прийшла до нас від західних команд. Часто ребондери застосовують для підготовки голкіперів-початківців. У нас їх теж стали активно застосовувати в спортивних школах для дітей та юнаків, а також в командах професійного рівня. Тренування з відбивачем дозволяють істотно поліпшити техніку володіння м'ячем і передачу/отримання пасів.

Головні особливості ребондера

Професійні ребондери SECO® – зручні легкі конструкції, які легко переносити і встановлювати. При непотрібності їх можна скласти і компактно зберігати в будь-якому зручному місці. На металеву раму з антикорозійним покриттям натягнута сітка з армованої гуми. Саме за рахунок надійної сітки забезпечується відскок потрібної сили. У рами передбачена відкидна ніжка з регульованим фіксатором: таким чином можна встановити необхідний кут нахилу.

Установка відбивача ударів займає кілька секунд. Після цього він повністю готовий до використання. Характеристики виробу дозволяють експлуатувати його в будь-якій точці поля, на вулиці або в спортивному залі. Портативний, легкий ребондер легко транспортувати, якщо виникне така необхідність.

Інвентар відрізняється експлуатаційною довговічністю: навіть при інтенсивних тренуваннях професійного рівня він збереже свої первинні характеристики. Продукція відповідає міжнародним стандартам і використовується багатьма командами на континенті.

Зручние замовлення відбивача ударів

Пропонуємо вам купити ребондери для тренування SECO® на сайті офіційного представника. Купівля інвентарю німецького бренду у нас – це не тільки гарантія оригінальної якості, а й економія часу. Всі зазначені на сайті позиції є в наявності на українському складі. Отже, ми можемо організувати доставку покупок за мінімальний час. Продукцію під торговою маркою SECO® виробляють кілька сертифікованих підприємств. Всі вироби проходять контроль і відповідають міжнародним стандартам. Тому ребондери підходять для підготовки футболістів всіх рівнів і вікових категорій.

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.