Тренування з футбольними манекенами SECO®!

Дата публікації 09.06.2022.

Для будь-якого футбольного тренування, професійного чи аматорського, підійде манекен SECO®!

Найчастіше манекени використовуються для опрацювання якісних «штрафних». Але на цьому його функціональність не закінчується. Дріблінг, паси, зближення, відбір м'яча, вільні удари - універсальність у застосуванні не має меж!

Ви можете скласти певний план та відпрацювати тактичні прийоми за допомогою тренувального манекена SECO®.

Зверніть увагу на якість! Товари SECO® виготовляються з високоякісних матеріалів, тому довговічність і практичність гарантована.

Манекен зручно використовувати у тренуваннях на відкритому повітрі. Завдяки штирям біля основи, виріб надійно кріпиться у ґрунт чи траву. Щоб використовувати манекен у залі, необхідна спеціальна підставка.

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.