Аксесуари для тренування

Аксесуари для тренуваньSECO®

Якісні аксесуари для тренування SECO® ви можете придбати у офіційного представника цієї торгової марки в Україні. Німецька компанія створює достатній асортимент виробів, що дозволяють організувати повноцінний і ефективний тренувальний процес. Додаткові переваги: якість на професійному рівні і оптимальні ціни.

Аксесуари для тренування: все, що потрібно для процесу

Головне призначення цих виробів – створити сприятливі умови для відпрацювання навичок. Весь представлений інвентар носить переважно допоміжну функцію, але значення її важко переоцінити. Якщо тренувальний процес буде супроводжуватися всім необхідним, це позитивно позначиться на досягненні командою позитивних результатів. На нашому сайті можна купити аксесуари для тренуваннянаступного виду:

  1. Підставки для фішок. Зручні і легкі пластикові конструкції для компактного зберігання та перенесення футбольних фішок, які призначені для розмітки поля і відпрацювання координації. На таких підставках елементи фіксуються максимально зручно і надійно.
  2. Сумки для тренувального інвентарю. Вироби з посиленим дном і сітчастої основою, з дуже простою і зручною застібкою, яка одночасно є ременем для перенесення. Розміри дозволяють переносити будь-який футбольний інвентар, в тому числі великий.
  3. Парашути опору – спеціалізовані і прості тренажери для ускладнення бігових тренувань за рахунок створення додаткового зусилля. Дозволяють поліпшити результати. Призначені для гравців командних видів спорту та легкоатлетів.
  4. Тренувальні ремені для парного тренування – тренажери, що поліпшують параметри витривалості і прискорення спортсмена. У комплектацію входить 3-метрова обв'язка. Парне тренування полягає у відпрацюванні навичок одним спортсменом, поки другий створює опір.

В цілому у нас представлені аксесуари для тренування SECO®, що дозволяють поліпшити весь необхідний комплекс спортивних характеристик або просто зробити заняття більш комфортними. Асортимент виробів стабільно поповнюється.

Зручний вибір фірмових аксесуарів для тренування

Ми пропонуємо купити аксесуари для тренування в Києві від відомого німецького виробника спортивних товарів. У чому їх особливості та переваги? Незалежно від призначення, фахівці цієї торгової марки наділяють продукцію наступним набором якостей:

  • експлуатаційна стійкість;
  • ергономічність;
  • привабливий дизайн;
  • стійкість до зовнішніх чинників;
  • відповідність професійним вимогам.

Тобто, купуючи аксесуари, ви отримуєте надійні вироби, готові до повноцінної посиленої експлуатації. Вони підходять для умов аматорського та професійного спорту. Вони надовго збережуть свої характеристики, незважаючи на умови і інтенсивність використання.

Ви можете купити аксесуари для тренування Україна від офіційного представника SECO®. Працюючи безпосередньо, ми забезпечуємо актуальний асортимент виробів і швидко доповнюємо його новинками. Всі товари є на нашому складі: ми можемо організувати відправку в день замовлення або на наступний день. Відправляємо покупки в будь-який населений пункт країни, обробляємо оптові і роздрібні замовлення. Завжди готові допомогти вам з вибором і дати необхідні консультації.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.