Набори спорт інвентарю

Набори спортивного інвентарю SECO®: рішення для правильних тренувань

Популяризація футболу дозволила виробникам спортивної продукції створити оптимальні рішення для організації тренувань. зараз можнаспорт інвентар купити у вигляді зручних укомплектованих наборів: в них є все необхідне для підготовки футболістів будь-якого віку і професійного рівня. Такі набори створює німецька компанія SECO®. Будучи їх офіційними представниками в Україні, ми пропонуємо якісну продукцію оптом і в роздріб зі зручною швидкою доставкою.

Ключові види інвентарю в футбольних наборах

Якщо говорити в цілому, спортивний інвентар для футболу можна поділити на дві групи:

  1. Основний – фішки, конуси для розмітки поля, бігові бар'єри, спеціальні тренувальні драбини, гімнастичні кільця і палиці, спеціалізовані ножні амортизатори для футболістів.
  2. Допоміжний – тактичні футбольні дошки, кутові прапорці, інформаційні табло, сітки для футбольних воріт, тренерські свистки і інша продукція. Все те, що потрібно тренерам і обслуговуючому персоналу.

Ми пропонуємо придбати набір спорт інвентарю загального призначення: в ньому є все для відпрацювання ударів, рухів, моделювання різних ігрових ситуацій, організації легкоатлетичних тренувань. Елементи набору підходять для застосування на аматорському та професійному рівні.

У нас можна купити спорт інвентар Київ одного з відповідних типів. Є набори однакового інвентарю в достатній кількості (наприклад, сходів або гімнастичних стійок для обведення з підставками). Є також укомплектовані набори з різних елементів. Приклад одного з варіантів:

  • 10 конусів з отворами;
  • 20 тренувальних фішок;
  • 5 гімнастичних палиць;
  • 12 тренувальних кілець;
  • тренувальні сходи для бігу.

Допоміжний спортінвентар в асортименті представлений набором з 6 спортивних пляшок SECO в зручному контейнері-перенесенні. Виробник постійно вдосконалює свої можливості: всі новинки оперативно з'являються на нашому сайті.

Характеристики спортивного інвентарю SECO®

Ви можете набір SECO® купити будь-якого типу: конуси, фішки, бар'єри, сходи. Незалежно від вибору, всі види продукції створені за міжнародними стандартами, відрізняються експлуатаційною надійністю і безпекою. Вони не призводять до травм, вони відмінно витримують інтенсивні навантаження. Їх дозволено застосовувати в будь-яких умовах: на поле під відкритим небом або в футзалі.

Спортивні конуси і фішки дозволяють робити розмітку поля, моделювати ігрові ситуації для відпрацювання правильних дій гравців, поліпшення їх реакції. Вони незамінні при правильному тренувальному процесі. Легкоатлетичний інвентар (сходи, палиці, бар'єри, жердини) допомагають відпрацьовувати реакцію, тренувати потрібні групи м'язів, розвивати витривалість і стрибучість, тримати гравців у відмінній формі.

Купуйте відповідний набір спорт інвентарю SECO®: вся представлена на сайті продукція є в наявності в Україні, тому ми готові організувати швидку відправку. Ми продаємо тільки офіційні вироби від німецької торгової марки, гарантуючи якість і пропонуючи оптимальні ціни. Працюємо з оптовими і роздрібними покупцями.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.