Сітки для воріт

®

Футбольні сітки для воріт SECO® ви можете замовити у офіційного представника німецького спортивного бренду в Україні. Ми продаємо великий асортимент сіток з різними розмірними характеристиками (включаючи різну товщину нитки). Це міцні вироби, підготовлені до високих експлуатаційних навантажень. Вони підходять для тренувань та ігор, для аматорських та професійних команд.

Сітки для воріт: характеристики

Ви можете купити сітки для воріт з міцної нитки товщиною від 2 до 4 мм. Розміри дозволяють підібрати виріб під різні типи воріт: для футболу, міні-футболу, гандболу. Продумана форма і тип плетіння ниток гарантує безпеку для гравців. Переваги виробів:

  1. Сітка не заважає воротареві під час гри.
  2. Захищає від ризику потрапляння м'яча в ворота зі зворотного боку.
  3. Не допускає відскоку м'яча при попаданні в ворота.
  4. Гасить швидкість м'яча, який подолав лінію стійок.
  5. Зберігає властивості при активній експлуатації.

Сітки для воріт SECO® не рвуться від тривалого інтенсивного використання. Вони призначені для експлуатації в умовах залу і на відкритих спортивних майданчиках. Попадання м'яча з високою швидкістю не призводять до розриву: товщина нитки і спосіб плетіння дозволяють безпечно гасити удар. Сучасна синтетична нитка в складі вироби витримує прямий вплив ультрафіолету, погодних факторів їм температурних перепадів.

Вибір сітки для воріт

Німецький виробник спортивних товарів пропонує сітки білого кольору – найбільш універсальні, відповідні тону стійки і перекладин. Властивості матеріалу забезпечують фізичну стабільність вироби: сітка не деформується від часу і частого використання. Важливо пам'ятати, що всі позитивні властивості будуть досягнуті тільки за умови та правильного вибору розміру і ступеня натягу при фіксації на воротах.

Якщо виріб вибрано правильно, це забезпечить максимальну стійкість при використанні. Для розуміння: якісна фірмова сітка легко витримує масу тіла людини. Тобто, запасу міцності достатньо, щоб витримати будь-яку саму активну гру. Пропонуємо вам купити сітки для воріт в Києві для повноцінного якісного тренувального і ігрового процесу. Тільки так умови гри будуть відповідати правилам, не буде проблем з фіксацією голів та інших неприємних факторів, пов'язаних з відсутністю інвентарю.

Простий вибір виробу

Оцініть переваги вибору і замовлення інвентарю на нашому сайті:

  • всі зазначені в асортименті товари є в наявності в Україні;
  • вибір товщини нитки в один клік: 2, 3 або 4 мм;
  • можливість підбору потрібного розміру осередку: 12х12 або 14х14 см;
  • різні параметри сітки: від3х2х1,5, 5х2х1,5, 7,4х2,5х1,5 м.

Ви можете купити сітки для воріт Україна максимально швидко: вибирайте виріб з відповідними характеристиками і оформляйте замовлення. Ми поставляємо виключно фірмову продукцію гарантованої якості. Ми готові організувати відправку покупок по всій країні. сітки SECO® йдуть в комплекті з фірмовою сумкою для зручного зберігання і транспортування. Задавайте питання, замовляйте підтримку при виборі: ми завжди допоможемо і підемо назустріч.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
Розмір сітки, м
Розмір клітинки, см
Товщина нитки, мм

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.