Фішки для тренування

Фішки для футболу та інших видів спорту

Спеціалізований спортивний інвентар дозволяє організувати ефективні тренування з футболу. Це актуально і для дитячих команд, і для професіоналів. Наприклад, під час тренувант незамінною є футбольна фішка – елемент, який використовують для відпрацювання деяких рухів футболістів, розмітки поля, встановлення в отвори додаткового інвентарю. Ми пропонуємо фішки-конуси від бренду SECO®, забезпечуючи офіційні поставки оригінальних елементів в Україні.

Ключові особливості футбольних фішок

Оцініть переваги, варіанти застосування і головні характеристики зручного спортінвентарю.

  1. Тренувальні фішки з отвором можна застосовувати в будь-якому місці: при тренуваннях на полі або в спортивному залі. В основі виробу – якісний пластик. Це водостійкий міцний матеріал, який не псується від опадів і інших зовнішніх впливів.
  2. Отвір передбачено конструкцією не просто так. За допомогою нього фішки можна застосовувати як утримувач для гімнастичної палиці, поперечини або штанги при виконанні маневрів на тренуваннях.
  3. Пластикова фішка для футболу відмінно зберігає форму і не деформується навіть після довгої інтенсивної експлуатації. При цьому ціна елемента доступна: покупку можуть дозволити собі всі бажаючі.
  4. Універсальність фішок дозволяє відпрацьовувати різні варіанти рухів: від стрибків до бігу з перешкодами.
  5. Тренування із застосуванням фішок дозволяють розвинути координацію, спритність, маневреність і витривалість. При цьому можна по-різному обладнати тренувальний комплекс, враховуючи вік і показники спортсменів.

У нашому асортименті доступна фішка футбольна SECO® з міцного гнучкого пластику з яскравим помітним забарвленням. Вибирайте відповідний варіант за висотою, кольором та іншими характеристиками. Легка вага, компактність і зручність зберігання елементів дозволяють застосовувати їх не тільки для футболу, але і для різних командних ігор, організації дитячого активного дозвілля.

Особливості застосування футбольних фішок

Розмітка ігрового поля - необхідність практично для всіх ігрових видів спорту. Зробити розмітку можна різними способами: за допомогою фарби або штучних огороджень. Однак фішка футбольна для поля – найдоступніший за ціною, легкий і зручний варіант створення необхідного ігрового простору. Ось чому ці вироби все частіше застосовують для футбольних та інших командних тренувань.

Один з варіантів застосування тренувальних виробів – відпрацювання навичок під час бігу з перешкодами. Наявність отвору значно розширює функціональність, дозволяючи купувати набір фішок для тренувань в шкільний спортзал, в спортивну секцію, дитячий оздоровчий центр і та інші місця.

Зокрема, за допомогою штанг і фішок можна створити будь-яку конструкцію за кілька секунд. При цьому вона буде безпечною: якщо малий чи дорослий спортсмен зіткнеться з нею, вона просто розсиплеться і не спровокує травму. Властивості матеріалів дозволяють використовувати фішки і в приміщеннях, і на відкритому повітрі. Коли вони не потрібні, достатньо скласти їх одна в одну і компактно зберігати в будь-якому зручному місці, а також легко переносити в спортивній сумці.

Три варіанти вправ з футбольними фішками

  1. Маневрений біг. Спортсменам потрібно швидко огинати фішки, встановлені зигзагом недалеко один від одного. Відмінне тренування координації.
  2. Стрибки. Можна перестрибувати безпосередньо через фішки або споруджувати невисокі перешкоди за допомогою фішок і перекладин.
  3. Біг з перешкодами. На шляху спортсменів потрібно викласти фішки, через які їм потрібно буде переступати/перестрибувати під час бігу.

Зручна покупка фірмового інвентарю

Якщо вам потрібна фішка для розмітки від німецької торгової марки SECO® – ви можете купити інвентар у офіційного представника в Україні. Всі товари є в наявності: оформляйте замовлення на сайті на будь-яку потрібну кількість. Вироби від європейського виробника відрізняються високою якістю і безпекою, а ще вони доступні за ціною.

Фільтр

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.