Манекени футбольні

Футбольні манекени SECO®

Щоб організувати повноцінні тренування команди, купуйте манекени футбольні від торгової марки SECO®. Наш магазин – офіційний представник відомого німецького бренду. Тому ми продаємо оптом і в роздріб дійсно якісний спортивний інвентар. Відпрацьовуйте необхідні тактичні прийоми грамотно, використовуючи професійно продумані елементи.

Характеристики та переваги манекенів футбольних

Футбольні манекени – легкі і гнучкі конструкції з підвищеними характеристиками безпеки, відповідні середньому росту людини. Використовуючи ці вироби, футболісти можуть відпрацьовувати такі елементи:

  • вільні удари;
  • слалом;
  • зближення;
  • дриблінг;
  • паси.

Футбольні манекени, поставлені в один ряд, дозволять відпрацювати техніку пробивання пенальті. При цьому кількість «гравців» можна змінювати на свій розсуд. Займатися таким чином можуть і футболісти-аматори і –в обов'язковому порядку– професіонали. Випадкові зіткнення з конструкціями під час тренувань не приведуть до травм. В цілому фірмовий манекен здатний значно урізноманітнити тренувальний процес і швидше домогтися позитивних ефектів.

Відмінності футбольних манекенів SECO®

Сучасні манекени футбольні SECO® об'єднують високу якість виготовлення, надійність та експлуатаційну простоту. У них невелика маса, тому їх легко переносити, встановлювати, складати і зберігати. Штирі, призначені для закріплення конструкції в землі або газоні, під час перевезення можна закрити заглушками. Якщо ви плануєте використовувати інвентар в залі, у нас можете купити спеціальну підставку. Серед інших відмінностей виробу:

  1. Належна висота (175 см – середній зріст футболіста).
  2. Яскраве забарвлення – помітне з будь-якої відстані і в будь-яких умовах.
  3. Стилізація під контур людського тіла для точного відпрацювання рухів і ударів.
  4. Експлуатація дуже проста, і в цілому вироби відрізняються надійністю в застосуванні.

Ви можете купити манекени футбольні для значного підвищення професійних навичок представників команди. Цей варіант конструкції – найбільш надійний: вироби стійкі до ударів, температурних перепадів, постійних встановлень і перестановок, кліматичних чинників і ультрафіолету. Будьте впевнені, що цей інвентар прослужить вам довго.

Просте замовлення фірмового інвентарю для тренувань

На сайті офіційного представника бренду SECO® ви можете купити манекени футбольні в Києві за оптимальною вартістю. Ціна дійсно доступна – особливо з огляду на той факт, що вироби прослужать вам багато років, навіть в умовах інтенсивних постійних тренувань. Купуйте необхідну кількість – на нашому складі є достатньо інвентарю від німецького бренду.

Якщо ви цінуєте характеристики професійних виробів для тренувань, пропонуємо купити манекени футбольні Україна – продукція німецького виробника відрізняється відповідністю стандартам, надійністю і ціновою доступністю. Ми поставляємо тільки офіційні вироби, гарантуючи якість і швидку доставку покупок в будь-який регіон країни. Чи готові допомогти вам з вибором і відповісти на питання.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.