• В наявності

  База під слаломну стійку SECO® помаранчевого кольору

  • 1059
   18080206
   160грн
   • База під слаломну стійку SECO жовтого кольору
   • База під слаломну стійку SECO® помаранчевого кольору
  • Доставка по Києву
   • Кур'єром:бесплатно*Безкоштовна доставка доступна тільки
    для зареєстрованих покупців.
    Для незареєстрованих - 50 грн.
    При доставці замовлення за межі 15 км
    від Оболонського району, умови
    доставки обговорюються окремо.
   Доставка по Україні
   • Нова пошта: безкоштовно*до відділення "Нова Пошта" у
    Вашому населеному пункті.
    Безкоштовна доставка доступна
    тільки для зареєстрованих
    покупців.
    Для незареєстрованих -
    за тарифами Нова пошта.
   • Кур'єром:100 грн.Прямо додому або в офіс.

   *мінімальне замовлення: 300грн.

   Оплата
 • Опис

  В сучасних видах спорту більшість тренувань проходить з використанням спеціального тренувального інвентарю, який дає можливість спортсменам швидше освоювати та покращувати свої навички.

  Слаломні стійки, також відомі як стійки для обведення, використовуються для тренування спортсменів в контактних видах спорту. База під слаломну стійку SECO в поєднанні з слаломною стійкою SECO використовується як імітація перешкод для тренування обведення супротивника та підвищення маневреності спортсмена.

  Слаломні стійки часто використовують у тренуванні дитячих команд для навчання підростаючих спортсменів контролю м'яча та правильному переміщенню по полю. Тренування з слаломною стійкою можливі як з використанням м'яча, так і без нього.

  Окрім цього, слаломну стійку можна використовувати в змаганнях, турнірах та естафетах.

  Використовуючи слаломну стійку для тренування обведення, рекомендується використовувати різні послідовності проходження стійок. Для досягнення максимальної ефективності, варто змінювати у процесі тренування відстань між стійками та напрямок ведення м'яча.

  База під слаломну стійку легка в перенесенні та швидко та просто з'єднується зі слаломною стійкою. Чудове поєднання класичних матеріалів та технологій, дозволяє базі під слаломну стійку SECO ідеально підходити для будь-яких тренувальних ситуацій.
 • Характеристики

  • Колір: помаранчевий
  • Висота, см: 11
  • Діаметр, см: 19.5
  • Країна бренду: Німеччина

  Каталог продукції

  SECO PDF
Покупці цього товару також вибирають

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.