Стійки для тренування

Слаломні стійки для тренувань & ndash; ефективне відпрацювання координації спортсменів

Мета будь-якого спортивного тренування – відпрацювати необхідні навички, довести їх до автоматизму, щоб це дозволило спортсмену ефективно використовувати ресурси під час гри. Щоб поліпшити ефективність спортивних занять, потрібно використовувати спеціалізований інвентар. Зокрема, стійки тренувальні (їх ще називають слаломними або стійками для обведення) необхідні для підготовки в контактних спортивних видах. Ми продаємо брендовий інвентар відSECO. Як офіційні представники цієї торгової марки в Україні, ми реалізуємо їх продукцію за доступними цінами.

Особливості тренувальних стійок

Слаломні стійки для тренування в комплекті зі спеціальними базами можна встановлювати як штучні перешкоди на полі. Єдина і важлива мета цієї конструкції – автоматизувати навичку обведення противника з м'ячем і без. В кінцевому підсумку це підвищить маневреність спортсмена і поліпшить його ігрові якості. Це актуально і для аматорських команд і, природно, для професіоналів.

Також ми рекомендуємо купити стійки тренувальні для дитячих футбольних команд, а також інших спортивних секцій, в яких тренуються діти. Уміння правильно переміщуватися по полю в командній грі – незамінна якість. Якщо тренуватися з м'ячем, можна значно поліпшити навик володіння ним. Контроль м'яча – ще одна дуже важлива якість для футболіста. Розвинути його допоможе сучасний інвентар.

Тонкощі застосування слаломних стійок

Купити стійки для тренування можна не тільки футболістам. Вони знайдуть своє застосування в різних естафетах, змаганнях (включаючи легкоатлетичні), турнірах. Якщо ви будете використовувати стійку для основної функції – відпрацювання навику обведення – рекомендуємо застосовувати різну послідовність проходу. Ви можете виставити елементи на точно відведену відстань, використовувати будь-яку потрібну кількість, регулювати напрямок руху м'яча. За рахунок наявності бази, стійки легко встановлювати на будь-яку рівну поверхню, на вулиці і в приміщенні.

Переваги інвентарю

Ми пропонуємо купити стійки тренувальні в Києві від німецького виробника SECO, гарантуючи велику кількість переваг цих виробів. Оцініть ці переваги і ви:

  • сучасні матеріали виробництва, що забезпечують довгу експлуатацію в будь-яких умовах;
  • можливість застосування в спортивному залі, на футбольному полі, на біговій доріжці, всюди, де є рівна поверхня;
  • універсальність – стійку можна застосовувати для будь-якої тренувальної ситуації, в залежності від потреб та виду спорту;
  • легка збірка і розбирання: з'єднання стійки з базою займає пару секунд. Зворотний процес такий же швидкий;
  • легка вага і компактність – вироби легко переносити, а також перевозити в сумці. Для зберігання досить мінімального простору;
  • безпека – спортивний інвентар не призводить до травм при зіткненні. М'який і пружний матеріал не ламається від впливів.

У цьому розділі нашого сайту ви можете придбати не тільки слаломні стійки, а й також окремо купити бази і гімнастичні палиці. Підбирайте інвентар з потрібними вам характеристиками і організуйте спортивні заняття на професійному рівні.

Простий вибір, зручна покупка

Пропонуємо вам купити стійки для тренування Україна у офіційного представника торгової марки SECO. Європейський виробник спортивних товарів відомий своєю якісною і доступною за ціною продукцією. Всі зазначені на сайті товари є на нашому складі: вам не доведеться чекати поставки. Замовляйте будь-яку кількість, і ми забезпечимо комплектацію, а також відправку по країні в мінімально короткі терміни. Працюємо з роздрібними і оптовими покупцями. Готові допомогти з вибором і надати експертні консультації.

Фільтр

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.