М'ячі футбольні

М'ячі для футболу SECO®: доступна професійна якість

Будучи представниками спортивної торгової марки SECO®в Україні, ми пропонуємо фірмові м'ячі футбольні купити для професійних і аматорських ігор. Цей обов'язковий елемент повинен бути високої якості, відповідати стандартам і витримувати великі навантаження. Саме такі м'ячі продаємо ми покупцям всіх категорій. Кожен м'яч створений в сучасних виробничих умовах.

Види футбольних м'ячів

Вибір варіантів великий, тому визначтеся заздалегідь, які хочете купити футбольні м'ячі і як їх плануєте використовувати. Бренд SECO® пропонує такі варіанти виробів відповідно до міжнародної класифікації:

  1. Професійні. Створені за стандартами FIFA. Готові до застосування на будь-якому типі покриття (штучний або природний газон), в будь-яких погодних умовах. Це сертифікована продукція: в документі підтверджена якість і відповідність нормам. Рекомендуємо купити м'ячі футбольні Київ для тренувань та ігор команд професійного рівня. Цінова категорія у такої продукції найвища.
  2. Матчеві. Кращі за рівнем міцності, підготовлені до максимальних навантажень. Добре зчіплюються з покриттям поля в процесі гри. За назвою неважко здогадатися, що ці вироби підходять для використання в ігровому процесі.
  3. Тренувальні. У них ламінований зовнішній шар, що забезпечує водовідштовхувальні якості. Таким чином, вони підходять для всіх видів покриттів, їх можна інтенсивно експлуатувати в будь-яких погодних умовах. Такі м'ячі – найбільш поширені. Їх часто купують для ігор і тренувань аматорського рівня.

Також торгова марка пропонує футзальні м'ячі: вони відрізняються меншим діаметром і меншим показником відскоку. Продукція призначена для використання в умовах міні-полів спортивних залів.

Правильний вибір і покупка футбольного м'яча

Ви можете м'ячі SECO® купити оптом для подальшої роздрібної торгівлі або для забезпечення потреб команди. Купівля брендових м'ячів – грамотне рішення, так як в цьому випадку дається гарантія і можна бути впевненими в надійності виробу. Німецький бренд створює продукцію, що втілює професійну якість і доступну вартість. М'ячі відповідають наступним критеріям:

  • різноманітність типових розмірів: одиниця, двійка і трійка – для дитячого футболу, четвертий розмір – для футзалу і п'ятий – для дорослого футболу;
  • синтетичний верхній шар: стійкий, надійний і одночасно недорогий;
  • жорстка, але не тверда підкладка, якісний машинний шов;
  • надійна бутилова камера з тривалим збереженням повітря.

Купити м'ячі футбольні SECO® ви можете безпосередньо через сайт: вибирайте відповідний варіант продукції, оформляйте оптове або роздрібе замовлення з доставкою по Україні. Вироби від німецької компанії відомі в багатьох країнах світу завдяки високій якості і доступності. Купуючи м'ячі у офіційного представника, ви отримуєте гарантовану якість. Всі моделі є в наявності: доставка не займе багато часу.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.