• В наявності

  Стійка / перекладина SECO®

  • 1001
   18010707
   98грн
  • Доставка по Києву
   • Кур'єром:бесплатно*Безкоштовна доставка доступна тільки
    для зареєстрованих покупців.
    Для незареєстрованих - 50 грн.
    При доставці замовлення за межі 15 км
    від Оболонського району, умови
    доставки обговорюються окремо.
   Доставка по Україні
   • Нова пошта: безкоштовно*до відділення "Нова Пошта" у
    Вашому населеному пункті.
    Безкоштовна доставка доступна
    тільки для зареєстрованих
    покупців.
    Для незареєстрованих -
    за тарифами Нова пошта.
   • Кур'єром:100 грн.Прямо додому або в офіс.

   *мінімальне замовлення: 300грн.

   Оплата
 • Опис

  У всіх видах спорту гравці мають вміти правильно оцінювати ситуацію, вибирати відповідну тактику та не боятися долати будь-які перешкоди. Для побудови ефективного тренування та візуалізації різноманітних перешкод чудово підійде перекладина для конусів SECO, представлена на нашому сайті.

  Перекладина використовується в парі з тренувальним конусом з отворами. Таке поєднання спортивного інвентарю дозволяє створювати конус-бар'єри. Допомагає в тренуванні висоти стрибка, покращує спритність, підвищує техніку гравця.

  Також можна використовувати цей інвентар як слаломну стійку. Гострий кінець гарно проникає в грунт

  У виготовленні використовується нетоксичний пластик високої якості. Яскраве забарвлення покращує візуальне сприйняття.

  З перекладиною SECO ви зможете максимально урізноманітнити тренувальний процес, покращити свої навички та не зупинятись на досягнутому.
 • Характеристики

  • Колір: неон
  • Діаметр, см: 0.8
  • Довжина, см: 88
  • Країна бренду: Німеччина

  Каталог продукції

  SECO PDF
Покупці цього товару також вибирають

Про бренд

Вас вітає офіційний сайт SECO-Україна! З 2017 року німецький бренд спортивного інвентарю, обладнання та аксесуарів для тренування в Україні представлений на SECO.UA.

Тепер у Вас є можливість купити якісний спортивний тренувальний інвентар з європейської гарантією. Без тренування складно уявити сучасний спорт, а з високоякісними товарами від SECO® тренуватися легко і престижно.

Виробництво товарів зосереджено в Європі і Азії. SECO® співпрацює тільки з кращими заводами спортивного обладнання та інвентарю. Всі продукти Компанії проходять складні тести і тільки найкраще потрапляє в наш Каталог товарів для тренування. Ми надаємо сертифіковану продукцію найвищої якості за дуже вигідною ціною.

SECO® представляє спортивний тренувальний інвентар, обладнання, аксесуари та екіпіровку для футболу, волейболу, баскетболу, регбі, тенісу, бігу та інших видів спорту оптом, і в роздріб. Найпопулярнішими товарами серед покупців є: тренувальні фішки для розмітки поля, конуси для тренування, спортивні координаційні бігові сходи, тренувальні кільця, стійки для поля, конуси для тренування, відбивачі ударів для футболу (ребондери), манішки, футбольні манекени для відпрацювання штрафних ударів, ворота тренувальні футбольні, сітки для футбольних воріт і інший спортивний інвентар та аксесуари.

Ви можете придбати наші товари у будь-якого торгового представника SECO ® в Україні. Вам тепер не потрібно очікувати довгої поставки товару з Європи, так як вся продукція знаходиться на складі в Україні, м. Київ в необхідній кількості.